foto: fotoduet.eu
foto: fotoduet.eu
foto: fotoduet.eu
foto: fotoduet.eu
foto: fotoduet.eu

.

Biuletyn
Informacji
Publicznej

.

Kluby i stowarzyszenia
sportowe

b_800_600_0_00_images_2019_20190616_1006490.jpeg

II Integracyjny Rajd Rodzinny
16.06.2019

Impreza zorganizowana przez Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży oraz grupę rowerowych zapaleńców CHYBA MTB SZAMOCIN.

Na trasę wyruszyły dwie grupy rowerzystów jedna z Chodzieży licząca 39 osób i druga z Szamocina – 75 uczestników.

Uczestnicy obydwóch grup  spotkali się  w Punkcie Edukacyjnym Piłka, i od tego miejsca  grupa kolarzy z Szamocina  poprowadziła wszystkich sobie znanymi  szlakami do plaży miejskiej nad jeziorem Siekiera  w Szamocinie. Tu czekała już oranżada  i kiełbaski z grilla …

Galeria zdjęć...

Po krótkim odpoczynku  chętni wzięli udział w przygotowanym quizie oraz grach sprawnościowych . Należało wykazać się niemałą sprawnością fizyczną i wiedzą o tematyce rowerowej oraz o naszych małych społecznościach. Skoro rajd rodzinny to drużyny do rywalizacji sportowej i quizu składały się z członków rodzin, tych dużych i tych najmłodszych. We wszystkich konkurencjach walka była zacięta jak na zawodach sportowych i przy ogromnym dopingu najbliższych. W przypadku quizu potrzebna była dogrywka w walce o drugie miejsce. W ostateczności 1 miejsce zdobyła drużyna FRANEK I EKIPA, 2 miejsce TEAM AMELIA, 3 miejsce drużyna DYGUŁŁ.

Wspaniałe nagrody ufundowane zostały przez Sklep ARKA w Chodzieży oraz  Sklep i serwis Miejskierowery z Szamocina – sponsorom serdecznie dziękujemy.

.

Nadchodzące wydarzenia

WOPR w Chodzieży


Ważność wszystkich zakupionych karnetów przedłużono
do 31 października 2020 r.